Tým Myjsmereality začal vyvíjet tuto činnost v oblasti realit na Znojemském trhu od roku 2011. Každý z nás přinesl potřebné zkušenosti a znalosti do tohoto sektoru. Neustále se vzděláváme a snažíme se porozumět potřebám našich klientů. Klademe důraz na upřímnou a otevřenou komunikaci, podávání objektivních informací a dělat především vše s úsměvem a dobrou náladou. Náš tým tvoří lidé, kteří mají především zkušenosti, jak z oblasti financí, marketingu, tak z oblasti samotných realit.

Zaměřujeme se hlavně na znojemský region a to v nabídce rodinných domů, bytů, pozemků, zahrad, rekreačních objektů, komerčních prostor a pronájmů.

Ke každému našemu klientovi či zájemci, přistupujeme individuálně a na profesionální úrovni. Snažíme se vyhovět všem jeho přáním a potřebám. Zajistit veškerý servis, administrativu a postup při prodeji či koupi nemovitosti. Zajistit nejvýhodnější financování nemovitosti nebo její ocenění v případě prodeje.

Naše provize za tyto služby jsou vždy uzpůsobeny, dle výše ceny prodávané nemovitosti, ale také dle možností zájemce. Vždy se snažíme s každým individuálně dohodnout a zajistit maximálně možný servis.

Těšíme se na setkání s Vámi.

S pozdravem tým  "Myjsmereality.cz"

Spolecna 2016