9 x

9 x

MZ 171 - Byt 3+kk Rooseveltova, Znojmo

Rooseveltova, Znojmo, 66902, Jihomoravský kraj
3 330 000 Kč
76 m2, Residence Ludwig

Nabízíme vám k prodeji novostavbu moderně řešeného bytu  v centru města Znojma - Residenci Ludwig, nacházející se na ulici Rooseweltova ve Znojmě. Tento byt je o dispozici 3+kk, o podlahové ploše 76m2, k bytu dále náleží prostorná lodžie o velikosti 9m2 a sklep.

Objekt byl zkolaudován v roce 2015. Jedná se o moderní zástavbu nové residence. Je zde možnost zakoupení parkovacího stání v garážích vybudovaných pod domem.

Při vstupu do bytu se nachází chodba, ze které je přístup do všech pokojů. Je zde samostatná koupelna s vanou a dvěma umyvadly a samostatná toaleta. Dále je součástí bytu samostatný dětský pokoj, ložnice a obývací místnost.

Předností tohoto bytového komplexu je moderní ekologická technologie, která zajišťuje minimální náklady na provoz jednotlivých bytů. Byty jsou v energetické kategorii A.
Téměř nulové náklady na teplo a teplou vodu, téměř splňují specifikaci pro tzv. pasivní dům. A to i díky vlastní fotovoltaické elektrárně umístěné na střeše domu, která pokryje většinu spotřeby tepelného čerpadla a řízené rekuperace vzduchu.
Umístění v těsné blízkosti centra města Znojma zajišťuje dostupnost veškeré občanské vybavenosti.V dostupnosti MHD, obchod s potravinami, škola, školka, doktoři, restaurace, kavárny.

Cena za nemovitost činí 3.330.000 Kč + provize RK

Pro naše klienty zajišťujeme právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. …).

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 76 m2

Vybavení:

Hlavní
Internet
Lodžie
Dostupnost
Výtah
Vybavení exteriéru
Garáž

Okolí

Lékař
Školka
Škola
Parkování
Zastávka autobusu
Obchodní centrum

Další informace

  Energetický štítek :  štítek bude dodán
  Obytná plocha :  76 m2
  Dispozice :  3+kk
  Topení :  jiné
  Počet kuchyní :  1
  Počet koupelen :  1
  Počet WC :  1

Tagy (pro vyhledávání)

Prodej byt Myjsmereality 3+kk reality Znojmo

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha