8 x

8 x

MZ 183 - Byt 3+kk Rooseveltova, Znojmo

Rooseveltova, Znojmo, 66902, Jihomoravský kraj
11 000 Kč
76 m2, Residence Ludwig

Nabízíme vám k pronájmu novostavbu moderně řešeného bytu  v centru města Znojma - Residenci Ludwig, nacházející se na ulici Rooseweltova ve Znojmě. Tento byt je o dispozici 3+kk, o podlahové ploše 76m2, k bytu dále náleží lodžie o velikosti 4m2 a sklep.

Objekt byl zkolaudován v roce 2015. Jedná se o moderní zástavbu nové residence. Je zde možnost zakoupení parkovacího stání v garážích vybudovaných pod domem.

Při vstupu do bytu se nachází chodba, ze které je přístup do všech pokojů. Je zde samostatná koupelna s vanou a dvěma umyvadly a samostatná toaleta. Dále je součástí bytu samostatný dětský pokoj, ložnice a obývací místnost.

Předností tohoto bytového komplexu je moderní ekologická technologie, která zajišťuje minimální náklady na provoz jednotlivých bytů. Byty jsou v energetické kategorii A
Téměř nulové náklady na teplo a teplou vodu, téměř splňují specifikaci pro tzv. pasivní dům. A to i díky vlastní fotovoltaické elektrárně umístěné na střeše domu, která pokryje většinu spotřeby tepelného čerpadla a řízené rekuperace vzduchu. 
Umístění v těsné blízkosti centra města Znojma zajišťuje dostupnost veškeré občanské vybavenosti.V dostupnosti MHD, obchod s potravinami, škola, školka, doktoři, restaurace, kavárny.

Cena nájmu činí 11.000 Kč + inkaso

Majitel požaduje tři nájmy jako vratnou kauci a nájemné vždy v daném měsíci. Dále jeden nájem jako provize realitní kanceláři.

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 76 m2

Další informace

  Obytná plocha :  76
  Dispozice :  3+kk
  Topení :  jiné
  Počet koupelen :  1
  Počet WC :  1

Tagy (pro vyhledávání)

Pronájem byt 3+kk Myjsmereality Znojmo reality

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha