10 x

10 x

MZ 188 - Byty 3+kk až 4+1, Residence Ludwig, Znojmo

Rooseveltova, Znojmo, 66902, Jihomoravský kraj
3 335 000 Kč
lodžie, terasa, sklep, garážové stání, centrum města Znojma

Residence Ludwig vám nabízí nový způsob bydlení v samém centru města Znojma. Jedná se o novostavbu moderně řešeného bytového domu, nacházejícího se na ulici Rooseweltova ve Znojmě.

V nabídce jsou ještě volné byty o dispozicích 3+kk a 4+1 o podlahových plochách od 76m2 až po největší byty o podlahové ploše 106m2, a to s možností výběru, jak lodžie, tak také s prostornou terasou o velikosti až 36m2. Ke každému bytu náleží také prostorný sklep a společné prostory.

Objekt byl zkolaudován v roce 2015. Jedná se o moderní zástavbu nové residence. Je zde možnost zakoupení parkovacího stání v garážích vybudovaných pod domem.

Předností tohoto bytového komplexu je moderní ekologická technologie, která zajišťuje minimální náklady na provoz jednotlivých bytů. Byty jsou v energetické kategorii A
Téměř nulové náklady na teplo a teplou vodu, téměř splňují specifikaci pro tzv. pasivní dům. A to i díky vlastní fotovoltaické elektrárně umístěné na střeše domu, která pokryje většinu spotřeby tepelného čerpadla a řízené rekuperace vzduchu. 

Umístění v těsné blízkosti centra města Znojma zajišťuje dostupnost veškeré občanské vybavenosti.V dostupnosti MHD, obchod s potravinami, škola, školka, doktoři, restaurace, kavárny.

Chcete-li bydlení v moderním bytovém komplexu a to přímo v samém centru města Znojma, tak nás neváhejte kontaktovat s prohlídkami, rádi Vám předložíme na výběr jednotlívé volné byty a jejich ceny. 

 

Pro naše klienty zajišťujeme právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. …).

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 76

Vybavení:

Hlavní
Internet
Wifi
Podsklepený
Lodžie
Terasa
Dostupnost
Výtah
Energie
Solární ohřev vody
Vybavení exteriéru
Garáž
Možnosti vyžití
Kino

Okolí

Lékař
Školka
Škola
Kino
Zastávka autobusu
Obchodní centrum

Další informace

  Energetický štítek :  třída A
  Obytná plocha :  76
  Dispozice :  3+kk
  Topení :  podlahové

Tagy (pro vyhledávání)

Znojmo reality Myjsmereality Residence Ludwig byt Prodej

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha