10 x

10 x

MZ 191 - Rodinný dům 4+1 Šatov, okr. Znojmo

Šatov, Znojmo, Jihomoravský kraj
2 350 000 Kč
1009 m2, vinný sklep, studna, garáž, po rekonstrukci

Nabízíme vám k prodeji selský rodinný dům s překrásným klenutým sklepem ve vinařské obci Šatov okr. Znojmo. Dům stojí na pozemku o rozloze 1009m2, zastavěná plocha 400m2 umožňuje dostatek prostoru realizovat své sny a to jak na terasovité zahradě, tak také v obytné či hospodářské části domu.

Dominantou je však prostorný klenutý sklep o délce téměř 30m s několika postranními uličkami, vhodný jak na archivaci vína a posezení, tak také na výrobu vína.

Celý dům prošel rekonstrukcí: nová plastová okna, nové podlahy, snížené zateplené stropy, nové omítky, nové rozvody elektřiny, vody i odpadu. Dům je napojen na všechny IS, plynová přípojka před domem. Na dvoře se nachází dvě studny. Vytápění domu je řešeno na tuhá paliva. Ve dvoře je garáž, nyní sloužící jako menší dílna. Samotná zahrada je v mírném svahu s několika terasami, na jedné z nich je vybudovaný bazén a zbytek zatravněn, což nabízí nespočet možností, jak tuto plochu využít. Celý pozemek zajišťuje absolutní soukromí a díky svému umístění také klid a čas pro relaxaci.

Cena 2.350.000Kč + provize RK

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 1009

Vybavení:

Hlavní
Internet
Podsklepený
Skladové prostory
Terasa
Vybavení exteriéru
Zahrádka
Garáž

Okolí

Školka
Škola
Sportovní areál
Zastávka autobusu
Vlaková stanice

Další informace

  Energetický štítek :  štítek bude dodán
  Zastavěná plocha :  400
  Obytná plocha :  120
  Dispozice :  4+1
  Topení :  na tuhá paliva
  Počet koupelen :  2
  Počet WC :  3

Tagy (pro vyhledávání)

Znojmo reality Dům Rodinný sklep Šatov

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha