17 x

17 x

VJ_111 - Rodinný dům 5+2, Březinova, Třebíč

Březinova 13, Třebíč, 67401, Kraj Vysočina, Horka-Domky
Rezervace
Cena na zavolání
360 m², zahrada, studna, garáž

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji rodinný dům o dispozici 5+2 v obci Třebíč ve velmi žádané čtvrti Horka-Domky, ulice Březinova. Celková velikost pozemku je 360 m2. Nemovitost je dvoupatrová s půdou a částečně podsklepená.

Přízemí se skládá ze vstupní chodby, kuchyně, obývacího pokoje, dvou menších obytných místností a koupelny s toaletou. Všechny obytné místnosti jsou vzájemně průchozí. V mezipatře je malá odkládací místnost.

V prvním patře je po levé straně vstup na verandu, naproti schodům je kuchyň se spíží, odtud se prochází do ložnice. Po pravé straně od schodů je vstup na půdu a vedle koupelna s vanou a toaletou. Posledními dveřmi z chodby se vchází do obývacího pokoje s výhledem na zahradu a město Třebíč.

V domě je zavedena elektřina, plyn, voda a kanalizace. Přízemí je po rekonstrukci vody, elektřiny, topení a podlah. Vytápění přízemí zajišťuje nový plynový kotel, první patro plynové vafky. Dům má radonovou fólii.

K nemovitosti náleží posezení pod pergolou a rozměrná garáž. Na velmi pěkné zahradě je také vlastní studna (voda se používá na zalévání zahrady).

Dům je především pro zájemce hledající klidné bydlení nedaleko centra. Školka, škola, dětský lékař, poliklinika, nemocnice a centrum města je pěšky max. do 10 minut. Kousek je i obchodní centrum. Nemovitost svojí specifikou ocení především rodiny s jedním i více dětmi. V obývacím pokoji lze vytvořit krb.

 

Cena nemovitosti při prohlídce.

 

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 143 m2

Další informace

  Energetický štítek :  štítek bude dodán
  Zastavěná plocha :  143
  Dispozice :  5+1
  Topení :  plynové
  Počet kuchyní :  2
  Počet koupelen :  2
  Počet WC :  2

Tagy (pro vyhledávání)

Dům Horka-Domky rodinny dum

Foto makléře
Jméno Viktor Jeřábek
Adresa Smila Osovského 220/31
Mobil:
+420 603 892 790
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha