19 x

19 x

IL156 - Byt 5+1 Na Valech, Znojmo

Na Valech, Znojmo, 66902, Jihomoravský kraj, Na Valech
4 900 000 Kč
153 m2, mezonet, cihla

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji nadstandardní cihlový mezonetový byt 5+1 o celkové podlahové ploše 153 m2. Byt se nachází v centru města Znojma, v klidné lokalitě na ulici Na Valech, s výhledem na Národní park Podyjí.

Byt se skládá z přízemní části se dvěma pokoji, koupelnou a samostatným vchodem a I. patra, ve kterém naleznete dominantu bytu a tou je prostorný obývací pokoj spojený s prostornou kuchyní s varnou deskou a zabudovaným grilem, dále ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, toaletu, pokoj a předsíň s vestavěnou skříní.

Přízemní část bytu může mít i jiné využití než bytové, může sloužit jako kancelář, ordinace, kadeřnictví, apod. K bytu náleží také sklep, který je možno přebudovat a propojit s přízemní částí bytu. Druhý sklep se nachází mimo hlavní budovu. Parkování je přímo před domem. Součástí prodeje jsou také podíly na pozemcích. Byt má svoji zahrádku a za domem je vybudované dětské hřiště.

Celkové měsíční náklady bytu jsou 2.800,- Kč / měsíc pro 2 lidi. Měsíční náklady do fondu oprav činí 2.000,- Kč / měsíc. Byt se nachází v těsné blízkosti historického jádra města Znojma se všemi svými památkami a také v blízkosti Národního parku Podyjí. V okolí se nachází školka, restaurace, hotel, lékaři, úřady.

Cena bytu 4.900.000,- Kč + provize RK. Výrazná SLEVA !!!

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd.)

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 153

Vybavení:

Hlavní
Internet
Satelit
Wifi
Podsklepený

Další informace

  Energetický štítek :  třída G
  Obytná plocha :  153
  Dispozice :  5+1

Tagy (pro vyhledávání)

Znojmo reality 5+1 cihla mezonet byt

Foto makléře
Jméno Ivo Lorenc
Adresa Rudoleckého 23
Mobil:
+420 604 284 295
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha