6 x

6 x

DL010P - Družstevní byt 3+1, Praha - Troja

Pomořanská, Praha 8, Praha, 18100, Hlavní město Praha, Troja
3 550 000 Kč
80m2, družstevní byt - BEZ doplatku družstvu - zcela splaceno! Převod do OV v přípravě.

Prostorný družstevní byt v Praze Troji, 3-1 o velikosti 80 m2. K bytu náleží velký sklep 5 m2. Byt je družstvu úplně splacený, tedy k ceně není třeba připočítat žádný doplatek – anuitu. Další cenová výhoda tohoto bytu: nehradí se Daň z nabytí 4%!!

Tento byt najdeme ve druhém patře sedmipodlažního revitalizovaného panelového domu z roku 1974. V domě jsou vyměněna okna, zateplena fasáda, vyměněny stupačky, rekonstrukce výtahu a izolace střechy. V dohledné době se plánuje rekonstrukce chodem a instalace zabezpečení.

Bytové družstvo na sebe nemá již žádný úvěr. Převod do osobního vlastnictví je v jednání.

Na podlaze celého bytu je PVC, koupelna s WC jsou před rekonstrukcí. V bytě je zavedena telefonní linka, internet a UPC kabelovka.

Přímo před domem školka a poblíž základní škola. Hned vedle domu je dětské hřiště. Poliklinika Mazurská s kompletní lékařskou péči je vzdálena cca 5 min chůze stejně jako konečná autobusových linek s přímou návazností na metro Kobylisy (7 minut) bus linky 177, 202 a 144. Cca 10 minut chůze je vzdáleno OC Krakov, Kulturní dům Krakov s knihovnou a dalším společenským využitím.

Vzhledem k připravovanému převodu do OV  je možné financovat předhypotečním úvěrem s následnou hypotékou (cca 6-12 měsíců). Zároveň je zde výhoda, u převodu družstevního podílu se NEPLATÍ Daň z nabytí ve výši 4%!

Ukazatel energetické náročnosti: B - velmi úsporná.

Cena bytu je uvedena bez provize RK. Daň z nabytí se nehradí.

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 80

Další informace

  Energetický štítek :  třída B
  Dispozice :  3+1
  Topení :  centrální

Tagy (pro vyhledávání)

Troja 3+1 OV Praha 8 Bohnice

Foto makléře
Jméno David Lorenc
Adresa Senovážné náměstí 23
Mobil:
+420 724 440 463
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha