18 x

18 x

MZ 198 - Byt 3+1 ul. Palackého, Znojmo

Palakého, Znojmo, 66902, Jihomoravský kraj
1 899 000 Kč
74 m2, lodžie, výtah, zděné jádro

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme k prodeji byt po kompletní rekonstrukci ve Znojmě na ul. Palackého. Dispozice bytu je 3+1 s lodžií, nacházející se v 8. NP revitalizovaného panelového domu s výtahem. Celková podlahová plocha bytu je 74 m2, kde dominantou je prostorná lodžie, která zajišťuje krásný výhled do okolí. K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory v domě.

Byt má nové zděné jádro s novou kuchyňskou linkou a vestavěnými skříněmi. Zajímavostí je prostorná šatní místnost na chodbě. Celý byt je velmi slunný, orientovaný na jihovýchod.

Vytápění bytu je řešeno centrálně. Celkové provozní náklady vč. fondu oprav činí 4.700 Kč/m. Díky svému umístění zajišťuje bezproblémovou dostupnost do centra města s využitím veškerého občanského vybavení, které se nachází v okolí.

Cena bytu činí 1.899.000 Kč + provize RK

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad…), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd…)

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 74

Vybavení:

Hlavní
Internet
Lodžie
Dostupnost
Výtah

Okolí

Lékař
Školka
Škola
Parkování
Zastávka autobusu
Obchodní centrum

Další informace

  Energetický štítek :  štítek bude dodán
  Topení :  centrální

Tagy (pro vyhledávání)

reality Znojmo palackeho byt Prodej

Foto makléře
Jméno Bc. Michal Zacha
Adresa Pražská 7
Mobil:
+420 773 605 905
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha