8 x

8 x

LS009 - Pozemek, Chvalatice

Chvalatice, Znojmo, 67102, Jihomoravský kraj
250 000 Kč
493 m2, základová deska, elektřina, voda

Nabízíme vám k prodeji dva pozemky v obci Chvalatice o celkové výměře 493 m2. Obec je vzdálená zhruba 30 km od města Znojma. Pozemek se nachází v okrajové části malebné vesničky. Na pozemku je zavedena elektřina a voda. Je zde položena základová deska, na které lze začít stavět chatu či chalupu.

V obci Chvalatice je obchod se smíšeným zbožím, fotbalové a volejbalové hřiště, dětské hřiště a krásný rybník. Jsou zde přírodní rezervace Petrovy skály a Růžový vrch. Nedaleko pozemku se nachází Chvalatická zátoka, která umožňuje koupání ve Vranovské přehradě. Mezi další vyžití patří turistika nebo cykloturistika. V obci Chvalatice naleznete řadu chat a chalup, je tedy typickou vesničkou vhodnou pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je určený pro zájemce hledající především klid, pohodu a přírodu. 

Cena pozemku je 250.000,- Kč + provize RK 

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad…), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd…)

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 493

Okolí

Zastávka autobusu

Tagy (pro vyhledávání)

Znojmo chvalatice Pozemek

Foto makléře
Jméno Bc. Lucie Kolmanová
Adresa Rudoleckého 23
Mobil:
+420 728 846 932
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha