25 x

25 x

LU050 - Penzion, rodinný dům 3+1, Štítary

Štítary, Znojmo, 67102, Jihomoravský kraj
9 490 000 Kč
1.846 m2, 6 apartmánů, bazén, zahrada

Prosperující penzion s 6 apartmány v osobitém designu vkusně kombinuje vlastní bydlení o dispozici 3+1 s provozem penzionu. Této nemovitosti dominuje udržovaná terasová zahrada s vyhřívaným bazénem a výhledy do zeleně. Nejen interiéry, ale i venkovní okolí je promyšlené do nejmenšího detailu. Nemovitost se nachází v blízkosti Vranovské přehrady v malebné obci Štítary. Vranovská pláž je vzdálena jen 4 km a cesta do Znojma zabere 20 min jízdy autem. Na pozemku o celkové rozloze 1.846 m2 se nachází dvě budovy.

Hlavní budova je umístěna v přední části pozemku. Přízemí zdobí prostorná vstupní místnost propojující obývací pokoj s kuchyní. Tento prostor se honosí velkým krbem s prosklenou přední částí, který je nejen ozdobou, ale i praktickou součástí domu.  Je opatřen krbovou vložkou a ventilátorem, díky kterému je možné celý dům vytápět. Otevřená kuchyň s jídelním prostorem a velká obývací místnost dotváří tento elegantní interiér. Dále je zde ložnice, pracovna, koupelna, samostatné WC, komora a technická místnost. Tuto část domu využívají majitelé. Dále jsou zde 3 kompletně vybavené apartmány se samostatným vstupem ze zahrady. Na jedné straně domu je zastřešené stání pro 2 auta, které využívají hosté jako vstup na zahradu a k apartmánům. Na druhé straně se nachází garáž s dílnou. Budova má zastavěnou plochu 210 m2.

Menší budova o výměře 75 m2 se rozkládá uprostřed zahrady. Zde jsou 3 kompletně vybavené apartmány, infrasauna a velká kuchyň s možností využití pro společné vaření. Při vstupu do domu je kamenný bar, na který navazuje zastřešené posezení a solárně vyhřívaný venkovní bazén. K pohodlí hostů přispívá dostatek míst pod pergolou u bazénu, kde má každý apartmán vlastní stůl.

Nádherná zahrada je obestavena vysokou okrasnou zdí, která je obrostlá jehličnany a okrasnými keři. To vše zajišťuje hostům dostatek soukromí. Navíc je rozdělena přírodním porostem na několik částí tak, aby je každý apartmán mohl využít ke grilování nebo relaxaci současně. Napříč zahradou jsou 3 nasvětlená jezírka propojená umělým potokem. V zadní části je vydlážděný prostor přírodním kamenem (stejně tak chodníky a okolí bazénu) a nachází se zde brána. Před bránou je vybudováno parkovací stání, ke kterému vede příjezdová komunikace. Na dohled je udržovaný velký rybník, který dotváří celkovou atmosféru pohody.

Budovy jsou přízemní, s podkrovím, částečně podsklepené. V letech 2006 – 2009 proběhla kompletní rekonstrukce – výměna oken, nová střecha, úprava interiérů! Vytápění zajišťuje plynový kotel, podlahové topení nebo krb. Ohřev vody solárními panely nebo plynovým kotlem. Přívod vody je z vodovodního řádu, avšak jsou zde alternativy díky vlastní studni nebo přivedení vody z nedalekého rybníka. Celý objekt je napojen na kanalizaci. Celkové náklady na energie jsou 6.600 Kč měsíčně.

Budoucí majitelé ocení krásný a prosperující penzion s 11 letou historií, do kterého se vrací spokojení klienti. Díky výborné dispozici nabízí zajímavou kombinaci vlastního bydlení s provozem penzionu. Okolí Vranovské přehrady je dlouhodobě vyhledáváno nejen rekreanty, ale v poslední době stále častěji milovníky cyklistiky. Všechny apartmány jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou, TV SAT, WIFI. Společná kuchyň je vybavena elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, myčkou, lednicí s mrazákem a mikrovlnou troubou. Celková kapacita je 24 osob včetně 12 parkovacích míst a zázemím pro cyklisty. Objednávají se pobyty již rok dopředu! Více informací na http://www.royalgardenap.cz/.

V kupní ceně je obsažen veškerý nábytek a zařízení!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cena za nemovitost je 9.490.000 Kč + provize realitní kanceláře

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. …)

Informace o nemovitosti

Celková plocha: 1846 m2

Vybavení:

Hlavní
Internet
Satelit
Wifi
Podsklepený
Terasa
Energie
Krb
Plynový kotel
Solární ohřev vody
Elektrické podlahové topení
Vybavení exteriéru
Zahrádka
Venkovní bazén
Oploceno
Garáž

Okolí

Koupaliště
Zastávka autobusu

Další informace

  Energetický štítek :  štítek bude dodán
  Zastavěná plocha :  285
  Počet kuchyní :  8
  Počet koupelen :  7
  Počet WC :  7

Foto makléře
Jméno Lukáš Urban
Adresa Pražská 7, Znojmo
Mobil:
+420 724 463 094
Zařazení
Kategorie:
Typ:

Poloha