DL010P,  Družstevní byt 3+1, Praha - Troja

3 550 000 Kč
Pomořanská, Praha 8, 18100, Praha,
Byty
Prodej
80m2, družstevní byt - BEZ doplatku družstvu - zcela splaceno! Převod do OV v přípravě.

Prostorný družstevní byt v Praze Troji, 3-1 o velikosti 80 m2. K bytu náleží velký sklep 5 m2. Byt je družstvu úplně splacený, tedy k ceně není třeba připočítat žádný doplatek – anuitu. Další cenová výhoda tohoto bytu: nehradí se Daň z nabytí 4%!!

Tento byt najdeme ve druhém patře sedmipodlažního revitalizovaného panelového domu z roku 1974. V domě jsou vyměněna okna, zateplena fasáda, vyměněny stupačky, rekonstrukce výtahu a izolace střechy. V dohledné době se plánuje rekonstrukce chodem a instalace zabezpečení.

Bytové družstvo na sebe nemá již žádný úvěr. Převod do osobního vlastnictví je v jednání.

Na podlaze celého bytu je PVC, koupelna s WC jsou před rekonstrukcí. V bytě je zavedena telefonní linka, internet a UPC kabelovka.

Přímo před domem školka a poblíž základní škola. Hned vedle domu je dětské hřiště. Poliklinika Mazurská s kompletní lékařskou péči je vzdálena cca 5 min chůze stejně jako konečná autobusových linek s přímou návazností na metro Kobylisy (7 minut) bus linky 177, 202 a 144. Cca 10 minut chůze je vzdáleno OC Krakov, Kulturní dům Krakov s knihovnou a dalším společenským využitím.

Vzhledem k připravovanému převodu do OV  je možné financovat předhypotečním úvěrem s následnou hypotékou (cca 6-12 měsíců). Zároveň je zde výhoda, u převodu družstevního podílu se NEPLATÍ Daň z nabytí ve výši 4%!

Ukazatel energetické náročnosti: B - velmi úsporná.

Cena bytu je uvedena bez provize RK. Daň z nabytí se nehradí.
david.lorenc@juna-lorenc.cz
+420 724 440 463
 
ZařazeníDalší informace

Energetický štítek: třída B
Dispozice: 3+1
Topení: centrální