RS36,  Rodinný dům 4+1, Hrubá Vrbka - okres Hodonín

8 500 000 KčHrubá Vrbka , 69673, Brno,
Domy
Prodej
1173m2, po nákladné rekonstrukci, krytý bazén, tepelné čerpadlo, kamerový systém, topení na sms, automatická závlaha, klidná lokalita

Nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům v obci Hrubá Vrbka 4+1.

V domě proběhla nákladná rekonstrukce navržená a realizovaná firmou Interno Design Zlín.

Veškerý nábytek je navržen a laděn na míru, včetně skříní ve sklepech.

Při realizaci bylo myšleno i na nadstandartní prvky, celý dům je hlídán kamerovým systémem s alarmem, dálkovým přístupem přes mobil lze zapnout topení, automatická závlaha zahrady,tepelné čerpadlo zajišťuje ohřev bazénu a koupání až do podzimu, vstupní dveře nejvyšší bezpečnostní třídy, v celém domě jsou předokenní žaluzie, kvalitní filtrace vody, brány na dálkové ovládání, vzrostlá zahrada od architekta, zastřešený a osvětlený bazén, posezení pod krytou pergolou.

Za poplatek je možné zajistit hlídání domu agenturou, stejně tak lze přenechat peči o zahradu specializované firmě a spoustu dalších věcí lze zařidit tak, aby měl majitel co největší pohodlí a bezstarostné bydlení.

Parkovat lze v dvougaráži přímo před domem, popřípadě na dvoře. Vedle garáže je zimní zahrada vhodná jako menší posilovna, nad garáží jsou další obytné prostory v současné době využívány jako skladové prostory.

V přízemí se nachází zimní zahrada, předsíň, kuchyň, pracovna, pokoj, koupelna, wc, vstup do sklepa, celkový výměr přízemí je 79m2.

1NP se nachází 3x pokoj, koupelna, wc, celkový výměr 1. NP je 58m2.

V domě je zavedena kanalizace, elektřina, voda je ze studny s aktuálním rozborem a je bez závad.

Nachází se v naprosto klidné lokalitě a je vhodný pro klienty kteří hledají odpočinek a klid před stresem a útěk z města.

Vzdálenosti : Praha 300km, Brno 100km, Hodonín 35km, Bratislava 120km, Vídeň 140km

Cena za dům včetně vybavení je 8.500.000,- Kč + provize

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad…), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd…)

 

 

 

 
stehlik@myjsmereality.cz
+420 777 933 111
 
ZařazeníDalší informace

Energetický štítek: štítek bude dodán
Zastavěná plocha: 306
Obytná plocha: 130
Dispozice: 4+1
Topení: plynové
Počet kuchyní: 1
Počet koupelen: 2
Počet WC: 2