LS046,  Rodinný dům 4+1, Hevlín

1 190 000 Kč


Hevlín, 67169, Znojmo,
Domy
Prodej
478 m2, zahrada, sklep

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v obci Hevlín, vzdálené 9 km od města Hrušovany nad Jevišovkou a 29 km od města Znojma. Celková velikost pozemku je 478 m2. Rodinný dům se skládá z chodby, pěti obytných místností, koupelny a prosklené verandy. K domu náleží také sklep, půda a rozsáhlé hospodářské místnosti. Nemovitost je určena k rekonstrukci. Jsou zde nové rozvody topení v mědi a radiátory. V domě je zavedena elektřina, plyn, voda, kanalizace a je zde také studna. K nemovitosti náleží zahrada. Parkování je možné před domem či vjezdu ve dvoře. V blízkosti domu se nachází krásné rybníky. V obci naleznete autobusovou zastávku, obchody s potravinami, poštu, čerpací stanici, restauraci, základní a mateřskou školu.

V případě zájmu je možné k rodinnému domu dokoupit také další část pozemku o velikosti 607 m2. Více informací na telefonním čísle.

Cena nemovitosti je 1.190.000,- Kč  + provize RK 

Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )


 Okolí:
Školka: 0 minut  
Škola: 0 minut  
Zastávka autobusu: 0 minut  kolmanova@myjsmereality.cz
+420 728 846 932
 
Zařazení


 Hlavní:
Podsklepený,
 Vybavení exteriéru:
Oploceno, Zahrádka,

Další informace

Energetický štítek: štítek bude dodán
Dispozice: 4+1
Počet koupelen: 1